Wydarzenia


Ekipa forum
Gwendolyn
AutorWiadomość
Gwendolyn [odnośnik]19.07.15 0:57
First topic message reminder :

Gwen


Gwendolyn  - Page 3 Tumblr_m83gk9KKVJ1rtgqyg


- Gryffindor w latach 1940-1947
- przez 5 lat w domowej drużynie Quidittcha
- nieznośna i kłopotliwa uczennica, lubiła się bić, miała mnóstwo szlabanów!
- przez Morganów spokrewniona ze sporą częścią magicznego świata
- bardzo tolerancyjna, popiera prawa mugolaków
- od 1947 na ławce rezerwowych w Harpiach; w głównym składzie od 1948. Od 1953 często obejmuje stanowisko kapitana
- często można o niej poczytać w Czarownicy w takim czy innym kontekście
- od pamiętnego meczu w 1953, zaręczona z Rudolfem Brandem


On

Rudolf Brandnarzeczony
Człowiek, który ukradł jej serce
Po dwuletniej rozłące, Rudolf wrócił do Anglii. Gwen kocha go teraz jeszcze mocniej. Znów są razem i wszystko układa się dokładnie tak jak powinno. Biada temu kto spróbuje jej to odebrać.


Rodzina

Sylvain CrouchKuzyn
...
...
Garrett WeasleyKuzyn
Bliski jej jak rodzony brat
Znają się od maleńkości i zachowują trochę jak rodzeństwo - tak jakby Weasley'owie zaadoptowali częściowo Gwen i dali jej braci i siostry, których nigdy nie miała. Ale z Garrettem zawsze miała niezwykłą więź. Po dziś dzień zachowują się w swoim towarzystwie nieco dziecinnie - docinając sobie i dokuczając. Ale bez chwili wahania skoczyłaby za nim w ogień.
Daniel KruegerKuzyn
...
...

Lyra WeasleyKuzyneczka
...
...


Ta trójka

Fryburg BrandPodrywacz
.
Freya BrandFanka
.
Olgierd BrandMądrala
.


Harpie z Hollyhead

Clarissa RookwoodSzukająca
...
Diana RowstonŚcigająca
Gwen matkuje wszystkim swoim harpiom
Di nie jest wyjątkiem od tej reguły. Większość drużyny to z jej punktu widzenia podlotki - Morgan pamięta jak trudne jest życie w sporcie w tym wieku i jednocześnie jak wspaniałe! Zawsze służy Dianie radą i wsparciem, traktując ją niczym młodszą siostrę... a czasem nawet jak córkę. Taka z niej mama Harpia!
Cedrella WeasleyŚcigająca
...

Helena McKinnonObrońca
...
szukamyPałkarz
...
szukamyPałkarz
...


Przyjaciele

Adelaine SackvilleMała sroka
Przeciwniczka na boisku, siostra poza stadionem
Młodsza od dwa lata dziewczyna, z którą dzieliła smutki i radości już w Hogwarcie. Niczym młodsza siostra zawsze była bliska sercu Gwen. Los posłał je do dwóch różnych drużyn i kiedy spotykają się na boisku gra zawsze jest ostra - żadnej taryfy ulgowej. Ale po zakończeniu meczu (niezależnie od jego przebiegu i wyniku) znów są sobie bliskie. Kłócą się tylko o punkty w tabeli, poza tym to przykład przyjaźni doskonałej.
Benjamin WrightIdol
Zawsze była w niego wpatrzona jak w obrazek
W szkole zawsze był tym starszym kolegą, do którego można zwrócić się po radę, dzielić drużynowe sukcesy i porażki. Później był niedościgłym wzorem kariery sportowej po skończeniu Hogwartu. Kilka razy spotkali się nawet na boisku i zawsze walka była zacięta! Teraz wciąż uważa go za przykład - udowadnia, że życie po przejściu na emeryturę jest możliwe. Uwielbia się z nim kłócić. Najbardziej o wyższość Harpii nad Jastrzębiami.


Osy z Wimbourne

Selina Lovegoodchodzący kłopot
Melvin Podmoreprawdziwy gryfon
Søren Averyprzyjaciel mojego wroga


Ostatnio zmieniony przez Gwendolyn Morgan dnia 01.10.15 12:14, w całości zmieniany 7 razy
Gość
Anonymous
Gość

Re: Gwendolyn [odnośnik]02.12.15 10:57
Gwendolyn  - Page 3 2892830877 no a ja cię będę lubić, bo robisz mi za nianke hehe ale pewnie trochę mnie nie lubisz za to ze uciekłem do dziadka i zostawiłem marle w ciąży Sad


C'est toi pour moi, moi pour toi

Des nuits d'amour à plus finir  un grand bonheur qui prend sa place les ennuis les chagrins s'effacent heureux, heureux à en mourir.
Theodore Barrowick
Theodore Barrowick
Zawód : policjant
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczony
I'll give you all I got to give
If you say you love me too
I may not have a lot to give
But what I got I'll give to you
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
http://morsmordre.forumpolish.com/t1779-theodor-barrowick#21331 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/t1920-theodore-barrowick#26969

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Gwendolyn
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach