Wydarzenia


Ekipa forum
Milicenta Borgin
AutorWiadomość
Milicenta Borgin [odnośnik]10.09.15 2:11
OsobistePamiątki

Popielniczka
Wygrałam ją kiedyś w karty na Śmiertelnym Nokturnie. Od tej pory się z nią nie rozstaję. Dobrze, że istnieją zaklęcia zwiększające i zmniejszające, dzięki którym mogę ją wkładać do torebki!

Winyle
Super kolekcja super winyli najlepszych jazzowych zespołów!

Baletki
Stare, kochane baletki używane głównie w Beauxbatons. Dostałam je od ojca jeszcze przed pójściem do szkoły. Są już wysłużone, ale wciąż je czasem zakładam do tańca.

Kuferek
Stary, pierwszy kuferek, który przeżył ze mną wiele, włącznie z rzucaniem nim o ściany. Kryje też wiele sekretów i chroniony zaklęciem.

Szkatułka
Wykonana z solidnego drewna, obszyta skórą Reema. Ma swój wiek, ale to wytrzymała szkatułka, która mieści kilka drobiazgów. Chroniona zaklęciem.

Naszyjnik
Naszyjnik, który dostałam od ojca, jak byłam mała. To główna pamiątka o nim. Wystarczy, że go dotknę i pomyślę o określonym kolorze, a właśnie taką barwę przybiera wisior w postaci klejnotu.

Kompozycje
Stare pergaminy wypełnione nutami, które układają się w całość kompozycji muzycznej. Nikt ich nigdy nie widział, leżą na dnie kuferka. Czasem w przypływie chwili wyjmuję je i gram.

Pamiętnik
Czarny pamiętnik, w którym oprócz zapisków znajdują się także rysunki czy ulubione cytaty. Chroniony zaklęciem.

Gramofon
Kupiony za zaskórniaki podczas nauki w Beauxbatons dobrze sprawuje się po dziś dzień. O dziwo wciąż czysto odtwarza muzykę, nierzadko dobierając ją do aktualnego nastroju słuchającego.

Różdżka
Moja różdżka ma 12 i ½ cali i jest bardzo giętka. Drewno to winorośl, które nadaje się dla osób z głębią, ambicją i z ukrytą osobowością, pozwala na rzucanie uroków oraz zaklęć transmutacyjnych; zaś rdzeń to łuska smoka idealna dla osób wytrzymałych i trudnych do złamania.

Broszka
Broszka rodu Shacklebolt, którą zwędziłam swojej matce i której ta szuka do dziś. Znajduje się na dnie szkatułki.


Zwierzęta i magiczne stworzenia


Drewniak
Drewniak jest sztywniakiem, choć jeszcze żyje. Nie lubi roześmianych osób gadających zbyt wiele. Ale nie lubi też opieszałości i wyzwisk w swoim kierunku, bo wtedy boleśnie dziobie. Przy muzyce zaś tańczy. Drewniak panicznie boi się ognia i lepiej przy nim nie palić. Głupa też nie.


Pozostałe


Zlecenia:
Uro:


Ostatnio zmieniony przez Milicenta Borgin dnia 12.10.15 14:13, w całości zmieniany 3 razy
Gość
Anonymous
Gość
Re: Milicenta Borgin [odnośnik]10.09.15 2:21
Rozgrywka

Dawniej
KIEDY? | KTO? | GDZIE?
OPIS

Lipiec
| Polly Havisham | Dach nad Tamizą
Czasem trzeba się zrelaksować. Co jest lepszego nad poduchy, gwieździste niebo i... kompocik?

| Barry Weasley | Parszywy Pasażer
Piwo, bójka w barze, Złota Rybka i Wróżkowy Pył. Brzmi jak mieszanka mocno wybuchowa.

| Colin Fawley | Big Ben
Interesy, cóż innego?




Ostatnio zmieniony przez Milicenta Borgin dnia 24.11.15 8:48, w całości zmieniany 1 raz
Gość
Anonymous
Gość
Re: Milicenta Borgin [odnośnik]24.11.15 8:47
Rozgrywka

Sierpień
| Festiwal Lata | Wejście
Dzień 1. A zatem zaczęło się... cóż takiego skrywa Weymouth?

| Isolde Bulstrode, Selina Lovegood | Polana
Wspaniała noc, aby wybrać się w interesy do lasu... podczas pełni. Spotkanie tam dodatkowej osoby i zawodzenie wilków (wilkołaków?) nie zwiastuje niczego dobrego...

| Wróżby | Zagajnik
Wróżby, wróżby i po wróżbach. Róża i miłość? A to ci dopiero...

| Zaplatanie wianków | Łąka przy plaży
Nokturnowa dziewoja-Mulatka, która plecie wianek, wyobrażacie to sobie?

| Vasilly Mulciber | Wybrzeże
Spotkanie po latach, złapanie wianka... i co dalej?

| Pojedynek | Arena 1
Mogło pójść lepiej...


Gość
Anonymous
Gość
Milicenta Borgin
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach